Programm

The Neutral Service Shimano is active this year in the following races.

Datum Wedstrijd Land Code

16 - 20 januari Santos Tour Down Under woman Santos Tour Down Under woman
AUS | 2.WWT 2.WWT
21-26 januari Santos Tour Down Under Santos Tour Down Under
AUS | 2.UWT 2.UWT
1-feb Cadel Evans Great Ocean Road Race Women Cadel Evans Great Ocean Road Race Women
AUS | 1.WWT 1.WWT
2-feb Cadel Evans Great Ocean Road Race Cadel Evans Great Ocean Road Race
AUS | 1.UWT 1.UWT
29-feb Omloop Het Nieuwsblad Omloop Het Nieuwsblad
BEL | 1.UWT 1.UWT
29-feb Omloop Het Nieuwsblad Woman Omloop Het Nieuwsblad Woman
BEL | 1.1 1.1
1-mrt Kuurne-Brussel-Kuurne Kuurne-Brussel-Kuurne
BEL | 1.PRO 1.PRO
1-mrt Kuurne-Brussel-Kuurne junioren Kuurne-Brussel-Kuurne junioren
BEL | 1.1 1.1
7-mrt Strade Bianche Strade Bianche
ITA | 1.WWT 1.WWT
13-mrt 8 van Dwingeloo 8 van Dwingeloo
NED | 1.1 1.1
14-mrt Ronde van Drenthe men Elite Ronde van Drenthe men Elite
NED | 1.1 1.1
15-mrt Ronde van Drenthe Women Ronde van Drenthe Women
NED | 1.WWT 1.WWT
18-mrt Danilith-Nokere-Koerse Danilith-Nokere-Koerse
BEL | 1.PRO 1.PRO
20-mrt Bredene Koksijde Classic Bredene Koksijde Classic
BEL | 1.PRO 1.PRO
19-22 maart Olympia Tour Olympia Tour
NED | nat. nat.
25-mrt Driedaagse Brugge-de Panne Driedaagse Brugge-de Panne
BEL | 1.UWT 1.UWT
26-mrt Driedaagse Brugge-de Panne Woman Driedaagse Brugge-de Panne Woman
BEL | 1.WWT 1.WWT
27-mrt Binck Bank E3 Harelbeke Binck Bank E3 Harelbeke
BEL | 1.UWT 1.UWT
29-mrt Gent-Wevelgem in Flanders Fields Gent-Wevelgem in Flanders Fields
BEL | 1.UWT 1.UWT
29-mrt Gent-Wevelgem in Flanders Fields Woman Gent-Wevelgem in Flanders Fields Woman
BEL | 1.WWT 1.WWT
1-apr Dwars door Vlaanderen Dwars door Vlaanderen
BEL | 1.UWT 1.UWT
1-apr Dwars door Vlaanderen Woman Dwars door Vlaanderen Woman
BEL | 1.1 1.1
4-apr Volta Limburg Classic Volta Limburg Classic
NED | 1.1 1.1
5-apr Ronde van Vlaanderen Ronde van Vlaanderen
BEL | 1.UWT 1.UWT
5-apr Ronde van Vlaanderen Woman Ronde van Vlaanderen Woman
BEL | 1.WWT 1.WWT
5-apr Ronde van Vlaanderen Junioren Ronde van Vlaanderen Junioren
BEL | 1.1 1.1
8-apr Scheldeprijs Scheldeprijs
BEL | 1.PRO 1.PRO
8-apr Schoten Elite ZC/Beloften Schoten Elite ZC/Beloften
BEL | 1.12 IC 1.12 IC
11-apr Ronde van Vlaanderen Beloften Ronde van Vlaanderen Beloften
BEL | 1.Ncup 1.Ncup
15-apr De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne
BEL | 1.PRO 1.PRO
15-apr De Brabantse Pijl Women De Brabantse Pijl Women
BEL | 1.1 1.1
19-apr Amstel Gold Race Amstel Gold Race
NED | 1.UWT 1.UWT
19-apr Amstel Gold Race Woman Amstel Gold Race Woman
NED | 1.WWT 1.WWT
25-apr Binck Bank E3 Harelbeke Junioren Binck Bank E3 Harelbeke Junioren
BEL | 1.1 1.1
2-mei Ronde van Overijssel Ronde van Overijssel
NED | 1.2 1.2
8-mei Veenendaal - Veenendaal Veenendaal - Veenendaal
NED | 1.1 1.1
9-mei Veenendaal - Veenendaal Women Veenendaal - Veenendaal Women
NED | 1.1 1.1
13-17 mei Tour de Hongrie Tour de Hongrie
HUN | 2.1 2.1
22-24 mei 36e Spie Internationale Juniorendriedaagse 36e Spie Internationale Juniorendriedaagse
NED | 2.1 2.1
24-mei BK junioren /jun-dames Middelkerke BK junioren /jun-dames Middelkerke
BEL | BK BK
21-24 mei 1000km KOTK 1000km KOTK
BEL | cyclo cyclo
6-jun Heylen Vastgoed Heistse Peil Heylen Vastgoed Heistse Peil
BEL | 1.1 1.1
3-7 juni ZLM Tour ZLM Tour
NED | 2.PRO 2.PRO
4-7 juni UCI Para-Cycling Road World Champ Ostend UCI Para-Cycling Road World Champ Ostend
BEL | para para
7-jun Elfstedenronde Elfstedenronde
BEL | 1.1 1.1
10-14 juni Baloise Belgium Tour Baloise Belgium Tour
BEL | 2.PRO 2.PRO
14-jun Rund um Koln Rund um Koln
GER | 1.1 1.1
17-jun Dwars door het Hageland - Aarschot Dwars door het Hageland - Aarschot
BEL | 1.PRO 1.PRO
20 juni 1000 van Berlaar cyclo WTC Berlaar 1000 van Berlaar cyclo WTC Berlaar
BEL | Cyclo Cyclo
19-21 juni NK weg VAM Drenthe NK weg VAM Drenthe
NED | NK NK
21-jun BK weg Elite Halle- Anzegem BK weg Elite Halle- Anzegem
BEL | BK BK
21-jun BK weg Dames Anzegem BK weg Dames Anzegem
BEL | BK BK
27-jun Omloop Het Nieuwsblad Beloften Omloop Het Nieuwsblad Beloften
BEL | 1.2 1.2
4-jul GP Général Patton Junior GP Général Patton Junior
LUX | 1.Ncup 1.Ncup
19-jul Omloop van het Nieuwsblad Junioren Boekhoute Omloop van het Nieuwsblad Junioren Boekhoute
BEL | 1.14 IC 1.14 IC
22-jul 8 van Chaam 8 van Chaam
NED | Crit. Crit.
25-jul Olympic Road Race men Olympic Road Race men
JPN | OS OS
26-jul BK Nieuwelingen / NWL-dames He ZO BK Nieuwelingen / NWL-dames He ZO
BEL | BK BK
26-jul Olympic Road Race women Olympic Road Race women
| OS OS
29-jul Olympic Time Trail Men Olympic Time Trail Men
| OS OS
29-jul Olympic Time Trail Women Olympic Time Trail Women
| OS OS
11-aug Heusden Heusden
BEL | El. Ind. El. Ind.
12-16 augustus PostNord Danmark Rundt PostNord Danmark Rundt
DEN | 2.PRO 2.PRO
16-aug EuroEyes Cyclassics Hamburg EuroEyes Cyclassics Hamburg
GER | 1.UWT 1.UWT
16-aug BK Beloften en Elite zonder contract BK Beloften en Elite zonder contract
BEL | BK BK
18-aug GP Stad Zottegem GP Stad Zottegem
BEL | 1.1 1.1
23-aug Schaal Sels Merksem Schaal Sels Merksem
BEL | 1.1 1.1
23-aug Omloop der Vlaamse Gewesten junioren Omloop der Vlaamse Gewesten junioren
BEL | 1.1 1.1
26-aug Druivenkoers – Overijse Druivenkoers – Overijse
BEL | 1.1 1.1
29-aug Brussel Cycling Classic Brussel Cycling Classic
BEL | 1.PRO 1.PRO
30-aug Grote Prijs Jef Scherens Grote Prijs Jef Scherens
BEL | 1.1 1.1
31 augustus - 6 september Binck Bank Tour Tour Binck Bank Tour Tour
| 2.UWT 2.UWT
4-6 september Watersley Ladies Challenge Jun Watersley Ladies Challenge Jun
NED | 2.Ncup 2.Ncup
13-sep Antwerp Port Epic Antwerp Port Epic
BEL | 1.1 1.1
18-sep Kampioenschap van Vlaanderen Kampioenschap van Vlaanderen
BEL | 1.1 1.1
15-19 september SKODA Tour de Luxembourg SKODA Tour de Luxembourg
LUX | 2.PRO 2.PRO
19-sep Primus Classic Primus Classic
BEL | 1.PRO 1.PRO
20-27 september UCI World Championships UCI World Championships
SUI | WK WK
3-okt Sparkassen Münsterland Giro Sparkassen Münsterland Giro
GER | 1.PRO 1.PRO
10-okt Tacx Pro Classic / Ronde van Zeeland Tacx Pro Classic / Ronde van Zeeland
NED | 1.1 1.1
11-okt Memorial Rik van Steenbergen Memorial Rik van Steenbergen
BEL | 1.1 1.1
13-okt Nationale Sluitingsprijs Putte Kapellen Nationale Sluitingsprijs Putte Kapellen
BEL | El. Ind. El. Ind.
Top