Programma

De Neutrale Service Shimano is dit jaar actief in de volgende wedstrijden.

Datum Wedstrijd Land Code

11-14 Januari Santos Women's Tour Down Under Santos Women's Tour Down Under
AUS | 2.1 2.1
16-21 Januari Santos Tour Down Under Santos Tour Down Under
AUS | 2.UWT 2.UWT
25-28 Januari Cadel Evans Great Ocean Road Race Cadel Evans Great Ocean Road Race
AUS | 1.UWT 1.UWT
24 Februari Omloop Het Nieuwsblad Omloop Het Nieuwsblad
BEL | 1.HC 1.HC
24 Februari Omloop Het Nieuwsblad vrouwen Omloop Het Nieuwsblad vrouwen
BEL | 1.1 1.1
25 Februari Kuurne-Brussel-Kuurne Kuurne-Brussel-Kuurne
BEL | 1.HC 1.HC
25 Februari Kuurne-Brussel-Kuurne junioren Kuurne-Brussel-Kuurne junioren
BEL | 1.1 1.1
25 Februari Omloop Het Nieuwsblad Cyclo Omloop Het Nieuwsblad Cyclo
BEL | Cyclo Cyclo
27 Februari Le Samyn Le Samyn
BEL | 1.1 1.1
27 Februari Le Samyn des Dames Le Samyn des Dames
BEL | 1.2 1.2
4 Maart Dwars door West-Vlaanderen Johan Museeuw Classic Dwars door West-Vlaanderen Johan Museeuw Classic
BEL | 1.1 1.1
11 Maart Ronde van Drenthe Ronde van Drenthe
NED | 1.HC 1.HC
14 Maart Danilith-Nokere-Koerse Danilith-Nokere-Koerse
BEL | 1.HC 1.HC
16 Maart Handzame Classic Handzame Classic
BEL | 1.1 1.1
18 Maart Guido Reybrouck Classic junioren Guido Reybrouck Classic junioren
BEL | 1.1 1.1
21 Maart Driedaagse de Panne-Koksijde Driedaagse de Panne-Koksijde
BEL | 1.HC 1.HC
22 Maart Driedaagse de Panne-Koksijde Driedaagse de Panne-Koksijde
BEL | 1.WWT 1.WWT
23 Maart Record Bank E3 Harelbeke Record Bank E3 Harelbeke
BEL | 1.UWT 1.UWT
24 Maart Gent-Wevelgem Cyclo Gent-Wevelgem Cyclo
BEL | Cyclo Cyclo
25 Maart Gent-Wevelgem in Flanders Fields Gent-Wevelgem in Flanders Fields
BEL | 1.UWT 1.UWT
28 Maart Dwars door Vlaanderen Dwars door Vlaanderen
BEL | 1.UWT 1.UWT
28 Maart Dwars door Vlaanderen vrouwen Dwars door Vlaanderen vrouwen
BEL | 1.1 1.1
31 Maart Volta Limburg Classic Volta Limburg Classic
NED | 1.1 1.1
1 April Ronde van Vlaanderen Ronde van Vlaanderen
BEL | 1.UWT 1.UWT
1 April Ronde van Vlaanderen Vrouwen Ronde van Vlaanderen Vrouwen
BEL | 1.WWT 1.WWT
1 April Ronde van Vlaanderen Juniores Ronde van Vlaanderen Juniores
BEL | 1.1 1.1
4 April Scheldeprijs Scheldeprijs
BEL | 1.HC 1.HC
4 April Schoten Elite ZC/Beloften Schoten Elite ZC/Beloften
BEL | 1.12 IC 1.12 IC
7 April Ronde van Vlaanderen Beloften Ronde van Vlaanderen Beloften
BEL | 1.Ncup 1.Ncup
11 April Brabantse Pijl Brabantse Pijl
BEL | 1.HC 1.HC
14 April ZLM Tour ZLM Tour
NED | 1.Ncup 1.Ncup
15 April Amstel Gold Race Amstel Gold Race
NED | 1.UWT 1.UWT
15 April Amstel Gold Race Vrouwen Amstel Gold Race Vrouwen
NED | 1.WWT 1.WWT
21 April Record Bank E3 Harelbeke Junioren Record Bank E3 Harelbeke Junioren
BEL | 1.1 1.1
21 April Etixx Classic Etixx Classic
BEL | Cyclo Cyclo
5 Mei Freedom Ride Freedom Ride
NED | Cyclo Cyclo
3-6 mei UCI-Para-cycling Road World Cup - Ostend UCI-Para-cycling Road World Cup - Ostend
BEL | CDN CDN
13 mei Profronde van Noord-Holland Profronde van Noord-Holland
NED | 1.2 1.2
18-20 Mei 36e Spie Internationale Juniorendriedaagse 36e Spie Internationale Juniorendriedaagse
NED | 2.1 2.1
23-27 Mei Baloise Belgium Tour Baloise Belgium Tour
BEL | 2.HC 2.HC
27 Mei BK junioren Lacs de l'Eau d'Heure BK junioren Lacs de l'Eau d'Heure
BEL | BK BK
2 Juni Heistse Peil Heistse Peil
BEL | 1.1 1.1
2 Juni La Chouffe Classic cyclo La Chouffe Classic cyclo
BEL | Cyclo Cyclo
30 mei - 03 juni SKODA Tour de Luxembourg SKODA Tour de Luxembourg
LUX | 2.HC 2.HC
10 Juni Rund um Köln Rund um Köln
GER | 1.1 1.1
15 juni Dwars door het Hageland - Aarschot Dwars door het Hageland - Aarschot
BEL | 1.1 1.1
17 Juni Elfstedenronde Elfstedenronde
BEL | 1.1 1.1
24 juni BK weg Binche BK weg Binche
BEL | BK BK
30 Juni Omloop Het Nieuwsblad beloften Omloop Het Nieuwsblad beloften
BEL | 1.2 1.2
30 juni - 1 juli NK weg NK weg
NED | NK NK
7 Juli Grote prijs Jean-Pierre Monsere Grote prijs Jean-Pierre Monsere
BEL | 1.1 1.1
6-7 juli UCI-Para-cycling Road World Cup - Emmen UCI-Para-cycling Road World Cup - Emmen
NED | CDN CDN
7-8 Juli GP Général Patton GP Général Patton
LUX | 2.Ncup 2.Ncup
15 Juli Omloop van het Nieuwsblad Junioren Omloop van het Nieuwsblad Junioren
BEL | 1.14 IC 1.14 IC
29 Juli BK Nieuwelingen Liederkerke / Denderleeuw BK Nieuwelingen Liederkerke / Denderleeuw
BEL | BK BK
1 Augustus 8 van Chaam 8 van Chaam
NED | Crit. Crit.
1-5 augustus PostNord Danmark Rundt PostNord Danmark Rundt
DEN | 2.HC 2.HC
6 Augustus Heusden - Zolder Heusden - Zolder
BEL | El. Ind. El. Ind.
12 Augustus BK Beloften en Elite zonder contract Stabroek BK Beloften en Elite zonder contract Stabroek
BEL | BK BK
13-19 Augustus Binck Bank Tour Binck Bank Tour
NED | 2.UWT 2.UWT
19 Augustus Omloop der Vlaamse Gewesten junioren Omloop der Vlaamse Gewesten junioren
BEL | 1.1 1.1
19 Augustus Cyclassics Hamburg Cyclassics Hamburg
GER | 1.UWT 1.UWT
21 Augustus GP Stad Zottegem GP Stad Zottegem
BEL | 1.1 1.1
22 Augustus Veenendaal-Veenendaal Classic Veenendaal-Veenendaal Classic
NED | 1.1 1.1
22 Augustus Veenendaal-Veenendaal Classic vrouwen Veenendaal-Veenendaal Classic vrouwen
NED | 1.1 1.1
24 agustus Great War Remembrance Race Great War Remembrance Race
BEL | 1.1 1.1
29 Augustus Druivenkoers Overijse Druivenkoers Overijse
BEL | 1.1 1.1
1 September Brussels Cycling Classic Brussels Cycling Classic
BEL | 1.HC 1.HC
2 September Schaal Sels Schaal Sels
BEL | 1.1 1.1
14 September Kampioenschap van Vlaanderen Kampioenschap van Vlaanderen
BEL | 1.1 1.1
15 September Primus Classic Primus Classic
BEL | 1.HC 1.HC
16 september GP Jef Scherens - Rondom Leuven GP Jef Scherens - Rondom Leuven
BEL | 1.1 1.1
16-19 September Olympia's Tour Olympia's Tour
NED | 2.2U 2.2U
19 September Omloop van het Houtland Lichtervelde Omloop van het Houtland Lichtervelde
BEL | 1.1 1.1
23-30 September UCI World Championships Innsbruck UCI World Championships Innsbruck
SUI | WK WK
2 Oktober Binche-Chimay-Binche/Mémorial Frank Vandenbroucke Binche-Chimay-Binche/Mémorial Frank Vandenbroucke
BEL | 1.1 1.1
3 Oktober Sparkassen Münsterland Giro Sparkassen Münsterland Giro
GER | 1.HC 1.HC
6 Oktober Ronde van Vlaanderen Off Road BEL Ronde van Vlaanderen Off Road BEL
BEL | Cyclo Cyclo
13 Oktober Tacx Pro Classic / Ronde van Zeeland Tacx Pro Classic / Ronde van Zeeland
NED | 1.1 1.1
9-14 Oktober Presidential Cycling Tour of Turkey Presidential Cycling Tour of Turkey
TUR | 2.UWT 2.UWT
16 Oktober Nationale Sluitingsprijs Putte Kapellen Nationale Sluitingsprijs Putte Kapellen
BEL | 1.1 1.1
16-21 Oktober Gree-Tour of Guangxi Gree-Tour of Guangxi
CHN | 2.UWT 2.UWT
Top